preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

Login
Mali novinari

Raspored informacija

    

    

 

 

Tražilica
Prehrana učenika

DOKUMENTI ŠKOLE

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Dabar 2017.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 10. 2012.

Ukupno: 601497
Ovaj mjesec: 2753
Ovaj tjedan: 769
Danas: 6
Popis djelatnika

 

Djelatni(k)/ca Radno mjesto
Ivan Vukić ravnatelj
Nataša Buzarinov psiholog - stručni suradnik savjetnik
Aleksandra Smolić pedagog - stručni suradnik mentor
Nensi Čargonja Košuta knjižničar

 

Djelatni(k)/ca Predmet/razred
Dajna Bakotić razredna nastava
Ana Baretić razredna nastava
Tanja Barić razredna nastava
Jadranka Cvetkovska razredna nastava - učitelj savjetnik
Mila Iskra razredna nastava (produženi boravak)
Irina Jakačić razredna nastava
Marija Jurin razredna nastava
Jadranka Kolarić razredna nastava
Vesna Antić razredna nastava - učitelj mentor
Mirjana Perušić razredna nastava
Tanja Pučić razredna nastava
Suzana Sučić razredna nastava
Doris Šarlija razredna nastava
Đurđa Trbović razredna nastava
Petra Vraneković razredna nastava
Gordana Vukić razredna nastava
Vedrana Stanić razredna nastava
Matea Dobrović Juričić razredna nastava (produženi boravak)
Deborah Lukić razredna nastava (produženi boravak)
Ivana Santini razredna nastava (produženi boravak)

 

Djelatni(k)/ca Predmet/razred
Zvjezdana Vidaković Hrvatski jezik
Marija Ružić Hrvatski jezik
Antonija Šverko Hrvatski jezik i engleski jezik
Gea Srdoč Glazbena kultura - učitelj mentor
Ivana Dužević Likovna kultura
Dubravka Poljak Njemački jezik
Ivana Erak Njemački jezik
Nina Jerković Engleski jezik
Danijela Jereminov Engleski jezik
Jasminka Jandrić Engleski jezik
Ana Babić Talijanski i hrvatski jezik
Koraljka Šarkanji Talijanski jezik
Loretta Ćiković Matematika i fizika
Danica Kovačić Matematika
Nensi Lučić Kinkela Matematika i informatika - učitelj mentor
Violeta Odorčić Matematika i informatika - učitelj mentor
Ksenija Spetić Fizika
Alčeo Spetić Tehnička kultura
Josipa Žic Priroda i biologija
Dragan Zeko Kemija i biologija
Saša Jereminov Povijest
Vesna Slaviček Povijest
Andrea Fućak Geografija
Marijeta Sikavica Geografija
Anja Bićanić Geografija (zamjena)
Ivana Turkalj Tjelesna i zdravstvena kultura
Leo Klapan Tjelesna i zdravstvena kultura
Boris Barbarić Vjeronauk
Adnan Đikić Vjeronauk
Margarea Jagatić Gavran Vjeronauk
Zrinka Terzić Vjeronauk
David Josip Nemir Vjeronauk
Leona Lempl Informatika
Sanjin Vukušić Informatika i engleski jezik
Josipa Andrušić Informatika

 

Djelatni(k)/ca Radno mjesto

Dunja Arbani

Tajnik

Loredana Anić Računovođa
Mirjana Nakić Blagajnik
Milan Kevrić Kućni majstor
Zvonimir Hrmić Kućni majstor
Mira Bandić Kuharica
Senka Knežević Kuharica
Kata Abramovič Čistačica
Slavica Abramović Čistačica
Medhija Bećirević Čistačica
Senka Marinčić Čistačica
Ana Miljanić Čistačica
Ana Šajić Čistačica

 

preskoči na navigaciju