preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

Login
Mali novinari

Raspored informacija

    

    

 

 

Tražilica
Prehrana učenika

DOKUMENTI ŠKOLE

Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Dabar 2017.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 10. 2012.

Ukupno: 609908
Ovaj mjesec: 2545
Ovaj tjedan: 286
Učiteljsko vijeće

UČITELJSKO  VIJEĆE

Ivan Vukić

ravnatelj

Nataša Buzarinov

psiholog - stručni suradnik savjetnik

Aleksandra Smolić

pedagog - stručni suradnik mentor

Nensi Čargonja Košuta

knjižničar

Djelatni(k)/ca

Predmet/razred

Dajna Bakotić

razredna nastava

Ana Baretić

razredna nastava

Tanja Barić

razredna nastava

Jadranka Cvetkovska

razredna nastava - učitelj savjetnik

Mila Iskra

razredna nastava (produženi boravak)

Irina Jakačić

razredna nastava

Marija Jurin

razredna nastava

Jadranka Kolarić

razredna nastava

Vesna Antić

razredna nastava - učitelj mentor

Mirjana Perušić

razredna nastava

Tanja Pučić

razredna nastava

Suzana Sučić

razredna nastava

Doris Šarlija

razredna nastava

Đurđa Trbović

razredna nastava

Petra Vraneković

razredna nastava

Gordana Vukić

razredna nastava

Vedrana Stanić

razredna nastava

Matea Dobrović Juričić

razredna nastava (produženi boravak)

Deborah Lukić

razredna nastava (produženi boravak)

Ivana Santini

razredna nastava (produženi boravak)

Djelatni(k)/ca

Predmet/razred

Zvjezdana Vidaković

Hrvatski jezik

Marija Ružić

Hrvatski jezik

Antonija Šverko

Hrvatski jezik i engleski jezik

Gea Srdoč

Glazbena kultura - učitelj mentor

Ivana Dužević

Likovna kultura

Dubravka Poljak

Njemački jezik

Ivana Erak

Njemački jezik

Nina Jerković

Engleski jezik

Danijela Jereminov

Engleski jezik

Jasminka Jandrić

Engleski jezik

Ana Babić

Talijanski i hrvatski jezik

Koraljka Šarkanji

Talijanski jezik

Loretta Ćiković

Matematika i fizika

Danica Kovačić

Matematika

Nensi Lučić Kinkela

Matematika i informatika - učitelj mentor

Violeta Odorčić

Matematika i informatika - učitelj mentor

Ksenija Spetić

Fizika

Alčeo Spetić

Tehnička kultura

Josipa Žic

Priroda i biologija

Dragan Zeko

Kemija i biologija

Saša Jereminov

Povijest

Vesna Slaviček

Povijest

Andrea Fućak

Geografija

Marijeta Sikavica

Geografija

Anja Bićanić

Geografija (zamjena)

Ivana Turkalj

Tjelesna i zdravstvena kultura

Leo Klapan

Tjelesna i zdravstvena kultura

Boris Barbarić

Vjeronauk

Adnan Đikić

Vjeronauk

Margarea Jagatić Gavran

Vjeronauk

Zrinka Terzić

Vjeronauk

David Josip Nemir

Vjeronauk

Leona Lempl

Informatika

Sanjin Vukušić

Informatika i engleski jezik

Josipa Andrušić

Informatika

preskoči na navigaciju