preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Srdoči" Rijeka

Login
Mali novinari

Raspored informacija

    

    

 

 

Tražilica
Prehrana učenika

DOKUMENTI ŠKOLE

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Dabar 2017.

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 6. 10. 2012.

Ukupno: 656351
Ovaj mjesec: 1815
Ovaj tjedan: 1643
Danas: 107
Organizacija rada

Organizacija rada po odjeljenjima 

16 odjeljenja razredne nastave

15 odjeljenja predmetne nastave

 

RAZRED

UČITELJ

JEZIK

RJEŠENJA

BROJ (M+Ž)

1a

T. Barić

EJ

1 RP

24 (14+10)

1b

I. Jakačić

EJ

 

25 (15+10)

1c

I. Santini

EJ

1 RP

24 (15+9)

1d

S. Sučić –

A. Milič Marčinković

EJ

 

24 (14+10)

UKUPNO

 

 

 

97 (58+39)

2 a

V. Antić

EJ

1 PS

24 (11+13)

2b

G. Vukić

EJ

2 RP

25 (13+12)

2 c

D. Šarlija

EJ

 

26 (13+13)

2 d

M. Jurin

EJ

 

25 (12+13)

UKUPNO

 

 

 

100 (49+51)

3a

M. Perušić

EJ

1 RP

27 (13+14)

3b

A. Baretić

EJ

3 RP

23 (11+12)

3c

J. Kolarić

EJ

2 RP

25 (13+12)

3d

P. Vraneković

EJ

1 RP

27 (12+15)

 

UKUPNO

 

 

 

102 (49+53)

4a

Đ. Trbović

EJ

 

26 (15+11)

4b

D. Bakotić

EJ

 1 RP

26 (15+11)

4c

T. Pučić

EJ

 

26 (16+10)

4d

V. Stanić

EJ

3 RP + 1 PS

21 (11+10)

UKUPNO

 

 

 

99

 

 

 

Razredna nastava

398

5a

I. Barbalić

EJ

 

28 (13+15)

5b

A. Babić

EJ

 

28 (13+15)

5c

D. Kovačić

EJ

1 RP

26 (11+15)

5d

V. Slaviček

EJ

1 RP

25 (12+13)

UKUPNO

 

 

 

107

6a

I. Riterman

EJ

2 RP + 1 PS i asistent

24 (12+12)

6b

A. Strika

EJ

1 RP 

26 (13+13)

6c

I. Dužević

EJ

1 RP

25 (16+9)

6d

J. Žic

EJ

2 PS

25 (12+13)

UKUPNO

 

 

 

100 (53+47)

7a

A. Fućak

EJ

3 RP+ 1 PS

20 (10+10)

7b

N. Lučić Kinkela

NJJ

1 RP

22 (11+11)

7c

S. Jereminov

EJ

 

24 (12+12)

7d

N. Jerković

EJ

1 PS

23 (13+10)

UKUPNO

 

 

 

89 (46+43)

8a

K. Spetić

EJ

2 RP

22 (15+7)

8b

V. Odorčić

EJ

2 RP

22 (13+9)

8c

L. Ćiković

NJ

2 RP

22 (13+9)

UKUPNO

 

 

 

66 (41+25)

UKUPNO

 

 

Predmetna nastava

362

UKUPNO

ŠKOLA

 

 

760

 

Koordinatori školskih akcija i voditelji aktiva:

  1. Voditeljica aktiva razredne nastave: Vedrana Stanić
  2. Koordinator obavještavanja, organizacija zamjena i prostorna organizacija: Loretta Ćiković
  3. Voditeljica  aktiva 1. razreda: Tatjana Barić
  4. Voditeljica  aktiva 2. razreda: Doris Šarlija
  5. Voditeljica  aktiva 3. razreda: Mirjana Perušić
  6. Voditeljica  aktiva 4. razreda: Dajna Bakotić
  7. Učiteljice u produženom boravku škole: Mila Iskra, Deborah Lukić, Ana Brulja, Matea Dobrović (zamjena Jelena Radoš)
  8. Voditeljica  aktiva matematika - fizika: Nensi Lučić Kinkela
  9. Voditeljica aktiva hrvatski jezik: Antonija Šverko
  10. Voditelj  aktiva biologija - kemija: Josipa Žic
  11. Voditeljica  aktiva povijest - geografija: Andrea Fućak
  12. Voditeljica  aktiva likovne,glazbene kulture i TZK: Ivana Dužević
  13. Voditelj aktiva tehničke kulture i informatike: Violeta Odorčić
  14. Voditeljica  aktiva stranih jezika: Ivana Barbalić
  15. Voditelj aktiva vjeroučitelja: Margareta Jagatić
  16. Koordinatori Eko škole i školskog vrta: Marija Jurin, Josipa Žic i Anamarija Filipović
  17. Koordinator akcije sakupljanja starog papira: Loretta Ćiković
  18. Koordinatori humanitarnih akcija: Tanja Barić
  19. Koordinatori ICT-a (web stranica škole): Leona Lempl, Nensi Košuta Čargonja
  20. Koordinatori Vijeća učenika:  Nataša Buzarinov (Tamara Bernobić) i Aleksandra Smolić
  21. Sindikalni povjerenik škole: Nensi Lučić - Kinkela
  22. Koordinator aktiva TZK i sportskih događanja: Ivana Turkalj
  23. Koordinator za učitelje pripravnike: Aleksandra Smolić
  24. Koordinator osiguranja učenika: Margareta Jagatić
  25. Koordinator preventivnog programa za suzbijanje ovisnosti: Nataša Buzarinov (Tamara Bernobić)
  26. Koordinatori programa prevencije nasilja: Aleksandra Smolić i Nataša Buzarinov (Tamara Bernobić)
  27. Koordinator „Treninga životnih vještina“: Nataša Buzarinov (Tamara Bernobić)
  28. Koordinator rada Stručnog povjerenstva škole za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta: Nataša Buzarinov
  29. Koordinator studentske prakse pri školi: Aleksandra Smolić
  30. Koordinator školske zadruge: Irina Jakačić i Ivana Erak
  31. Koordinator Crvenog križa: Zrinka Terzić
  32. Kordinator - administrator  e-dnevnik – Leona Lempl
  33. Kordinator e-matica – Violeta Odorčić
  34. Kordinator administrator resura Carnet – Leona Lempl
  35. Kordinator Carnet HUSO – Violeta Odorčić
  36. Kordinator održavanje hardvera – Leona Lempl
  37. Kordinator za provedbu međupredmetnih tema poduzetništva – Aleksandra Smolić
  38. Koordinator za teme iz Građanskog odgoja – Andrea Fućak i Irena Ritterman
  39. Koordinator aktivnosti Društva naša djeca – Mirjana Perušić
  40. Koordinator KUD i Zbor: Irena Ritterman i novi učitelj GK
preskoči na navigaciju