Danas: 208
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Mala liga u trčanju - 5. kolo
Autor: Nensi Lučić Kinkela, 21. 5. 2013.

U nedjelju, 19. svibnja 2013. na šetalištu Mololongo u Rijeci uz šum valova i pljesak prisutnih održano je posljednje, 5. kolo Male lige u trčanju. Zbog pomaka termina brojnost naših učenika nije bila velika, ali uspjeh nije izostao te slijede velike pohvale trkačima.

Učenice 1. razreda Antonia i Petra Štiglić  te Tia Kapović tog su dana za školu osvojile 10 bodova. Nikolina Buha u B kategoriji za 2. mjesto je osvojila 10 bodova, a Ena Kapović 7 bodova. Nikolina Buha je u ukupnom poretku bila srebrna te joj od srca čestitamo!  Najuspješniji su u nedjelju  bili dječaci u kategoriji 7. i 8. razreda i to Josip Ražnjević osvojivši zlato i 15 bodova te David Bernetić sa srebrnom medaljom i 12 bodova. Navedeni rezulatati bili su presudni da prijeđemo s do tada 4. mjesta u  ukupnom poretku škola na  3. mjesto te osvojimo pehar.

Zadovoljni smo ovogodišnjim plasmanom i osvojenim 3. mjestom od ukupno 27 škola koje su nastupile na 5 trka Male lige u trčanju. Hvala Triatlon klubu Rival iz Rijeke koji je sve organizirao i proveo, ali  i roditeljima koji su bili pratnja i podrška našim učenicima te omogućili njihov dolazak u Rijeci na Korzo i Mololongo, Novi Vinodolski, Malinsku i Fužine gdje su trke održane.