« Ožujak 2024 »

Županijsko i državno natjecanje Eko kviz Lijepa naša
Autor: Nensi Lučić Kinkela, 15. 4. 2011.

Na županijskom natjecanju Eko kviz Lijepa naša ekipa naše škole osvojila je drugo mjesto i stekla pravo na državno natjecanje .

Ekipu sačinjavaju učenici: Matea Pešut,5.b raz.

Petra Urek,  7.b raz.

Robin Kovač,6.b raz.

Kevin Kovač,8.a raz.

Mentorice: Radojka Prijić i Branka Hinić

Županijsko i državno natjecanje Eko kviz Lijepa naša

Ekipu sačinjavaju učenici: Matea Pešut,5.b raz.

Petra Urek,  7.b raz.

Robin Kovač,6.b raz.

Kevin Kovač,8.a raz.

Mentorice: Radojka Prijić i Branka Hinić

Natjecanje se sastoji od pismenog dijela(pitanja iz prirode,biologije,kemije,geografije i vjeronauka) i prezentacije rada-projekta. Rad je prezentirala Petra Urek,a tema je

-Šterne-svjedoci vremena-.,nastavak je projekta –Sačuvajmo baštinu našeg kraja- Osim navedenih učenika u radu su sudjelovali učenici od1. - 4.razreda, novinari,geografi,informatičari,ekolozi,likovna i literarna grupa.

U realizaciji projekta i izradi pomogli su nam mještani Srdoča Udruge„Mavrica”,posebno gospođa Nada Blečić-Paladin , gospođa Divna Pedić,(tajnicaMO Srdoči).i kumovi naše Eko škole  Sitotisak d.o.Svima se ovom prilikom  zahvaljujemo na pomoći i uspješnoj suradnji.

Državno natjecanje održano je u Primoštenu,od 20. - 22.ožujka.Pravila natjecanja su ista kao i na županijskom nivou. Od 41 ekipe naši učenici su nakon pismenog dijela i prezentacije zauzeli sedmo mjesto.Iako je bilo natjecanje zahtjevno, boravak u Primoštenu bio je jako ugodan i uspješan.