« Ožujak 2024 »

Obavijest o štrajku
Autor: Nensi Čargonja Košuta, 10. 10. 2019.

Poštovani roditelji,

Sindikat hrvatskih učitelja i Nezavisni sindikat zaposlenih u srednjim škoIama  Republike Hrvatske, najavili su početak štrajka sa danom 10. listopada 2019. godine pa do ispunjenja zahtjeva, a pozivom na odredbe Zakona o radu.

Slijedom navedenog, obavještavamo Vas:

• Štrajk će se provoditi od četvrtka, 10. listopada 2019. godine do ispunjenja zahtjeva, odnosno do kraja radnog vremena ustanove, a sukladno rasporedu održavanja nastave.
  • U štrajku će sudjelovati svi članovi Sindikata i zaposlenici koji se štrajku dobrovoljno pridruže.
  • Odluke o organizaciji, tijeku i trajanju  štrajka  će donijeti štrajkački odbor SHU OŠ Srdoči.
  • Štrajk je najavljen do ispunjenja zahtjeva, a to znači da nitko ne može znati koliko će trajati.
  • Poštovani roditelji, upućujete se da pratite javna glasila TV vijesti, radio, budući su sve web stranice Škola (bile i moguće će opet biti) nedostupne zbog pada sustava.
  • Za vrijeme trajanja štrajka redovna nastava neće se održavati zbog čega roditelji nisu dužni djecu slati u školu, međutim Škola se neće zatvarati već će se za učenike koji pristupe u Školu organizirati dežurstvo sa raspoloživim djelatnicima koji ne sudjeluju u štrajku.
  • U slučaju dobivanja dodatnih informacija i obavijesti Škola će promptno informirati roditelje objavom na web stranici škole ili na ulazu u školu.

Napomena:

Poštovani roditelji, molimo za razumijevanje i suradnju, a za eventualne probleme i potrebne informacije kontaktirajte tajništvo škole ili osobno ravnatelja.

Hvala na razumijevanju.

Ravnatelj,  mr. sc. Ivan Vukić