Danas: 4
Naši uspješni karatisti
Autor: Nensi Čargonja Košuta, 16. 4. 2019.

Velik broj učenika naše škole trenira razne sportove, a jedan od njihovih omiljenih izbora je i karate.

Među recentnijim uspjesima izdvajamo one učenika Jana Verića Nikšića iz 3. b razreda koji je 14. travnja 2019. sudjelovao na Državnom natjecanju u Ivankovu u Slavoniji gdje je u borbama izborio odlično 2. mjesto i osvojio srebrnu medalju. Na istome prvenstvu Lena Krizman, učenica 3. c razreda te Noa Guščić, učenica 4. d razreda osvojile su 3. mjesto u svojoj kategoriji.

Najuspješniji "srdočki" rezultat toga dana svakako je bio onaj učenice Nike Šimundić iz 4. b razreda, koja je izborila izvrsno 1. mjesto te osvojila zlatnu medalju!

Svojim izborenim rezultatima svi navedeni učenici osvojili su plasman na Balkansko prvenstvo koje će se održati od 30. svibnja do 2. lipnja 2019. u Banja Luci.

Čestitamo Niki, Leni, Janu i Noi na ostvarenom uspjehu i želimo im još mnogo zapaženih rezultata!