Učenik generacije 2025./2026. Šimun Bašković 19. lipnja je bio na svečanom primanju u Gradskoj vijećnici koje se tradicionalno organizira za sve najuspješnije osmaše. Gradonačelnica Iva Rinčić pohvalila je sve nazočne osmaše, istaknuvši da su do iznimnih rezultata došli zahvaljujući motivaciji, upornosti i želji za znanjem.

Čestitamo našem Šimunu sa željom da predano nastavi svoj put k osobnom i profesionalnom uspjehu. Također, čestitamo roditeljima koji su Šimunu velika potpora u postizanju obrazovnih i sportskih uspjeha.


Prije nekoliko dana Šimun je ostvario izvrstan rezultat za svoj klub NK Rijeku na međunarodnom nogometnom turniru gdje je proglašen najboljim vratarom.
Bravo, Šimune!
razrednica Irena Ritterman



