« Ožujak 2020 »

Klikom na link na donjoj slici  preuzmite popis:

Popis udžbenika za 2017/2018. šk. godinu za sve razrede u OŠ Srdoči

VAŽNE NAPOMENE ZA RODITELJE PRI KUPNJI UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2017/2018. :

Poštovani roditelji,

prilažemo popis obveznih udžbenika i pripadajućih nastavnih sredstava koji su u našoj školi odabrani iz Kataloga obveznih udžbenika i pripadajućih nastavnih sredstava, a koji se koriste u periodu od 4 godine (već se koriste 3 godine i koristit će se još i ovu iduću, 2017/2018. školsku godinu).

Udžbenici su odabrani prije tri godine i nisu se mijenjali, stoga je popis istovjetan prošlogodišnjem. Iz tog razloga ne morate kupovati nove udžbenike već se možete dogovoriti pojedinačno s nekim od starijih učenika da vam proslijedi svoje udžbenike, a vi proslijediti svoj mlađima, te uštediti znatan iznos novca.

Priključite se Sajmu udžbenika u marendariju Škole  19. 20. i 21 lipnja. od 10:30 do 12:30 sati.

VAŽNA NAPOMENA ZA UČENIKE S RJEŠENJEM O PRIMJERENOM OBLIKU ŠKOLOVANJA (PRILAGOĐENI NASTAVNI PROGRAM): Molimo roditelje da se OBAVEZNO konzultiraju s nastavnicima prije kupnje udžbenika zbog mogućnosti kupnje prilagođenih udžbenika.

ZA PRVE RAZREDE : Budući da razredna odjeljenja prvih razreda još nisu formirana, te da se još ne zna koji će strani jezik učiti Vaše dijete, preporučamo da te udžbenike nabavite naknadno.

STRANI JEZICI: Obratite pažnju pri kupnji udžbenika za strane jezike, pošto su na listi udžbenika različiti za redovnu i izbornu nastavu.

UČENICI S PREBIVALIŠTEM U OPĆINI VIŠKOVO - Obavještavamo roditelje da se jave Općini Viškovo radi mogućnosti ostvarivanja prava na besplatne udžbenike.

Za učenike koji ostvaruju prava na besplatne udžbenike prema Pravilniku o uvjetima, postupku i načinu ostvarivanja prava na besplatne udžbenike hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji i Pravilniku o uvjetima, postupku i načinu ostvarivanja prava na besplatne udžbenike vojnih i civilnih invalida rata, više informacija o postupku ostvarivanja prava mogu pronaći na stranicama Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta.

Pozivamo roditelje (korisnike socijalne pomoći) da provjere imaju li pravo na poklon bon za nabavu knjiga na teret Grada Rijeke.

Roditelji nisu dužni kupovati niti jedan udžbenik ili dopunsko nastavno sredstvo koje se ne nalazi na konačnoj listi udžbenika

Nensi Čargonja Košuta, knjižničarka škole